مشاهده لیست رشته محل های دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن 95

در ابتدای امر باید وارد سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس Azmoon.org شوید . در صفحه اصلی لینک چند ثبت نام قرار داده شده است که شما باید روی لینک " انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی نیمسال دوم 1395 " کلیک کنید. طبق تصویر زیر :

 

 

در مرحله بعدی باید در سمت راست تصویر چند گزینه ظاهر می شود. که شما باید روی گزینه " جدول رشته و محل های دانشگاهی " کلیک کنید. طبق تصویر زیر :

 

 

در مرحله بعد می توانید با انتخاب گروهرشته ، استان و محل دانشگاهی مورد نظر خود ، لیست رشته های اعلام شده در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن 95 را مشاهده کنید.

 

 

به عنوان مثال تصویر زیر شامل لیست رشته محل های رشته روانشناسی گرایش بالینی در استان تهران در  انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن 95 است . که بعد از رشته روانشناسی بالینی در استان تهران و بین کلیه دانشگاه های استان  نمایش داده شده است . در کنار هر رشته محل کد رشته و کد دانشگاهی هم درج شده است که برای وارد کردن در لیست رشته های انتخابی لازم است .

 

 

در نهایت اگر در یافتن رشته مورد نظر خود به مشکل برخوردید یا فرصت کافی برای ثبت نام نداشتید مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا در کمترین زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 95 را برای شما انجام دهند. برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .


  

 
منبع : دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن 95